Прозорий чохол на Motorola G06
- Готово до відправки
149 ₴

Прозорий чохол на Motorola G06 - це ідеальне поєднання стилю та функціональності. Цей чохол, виготовлений із високоякісного термопластичного поліуретану (TPU), забезпечує чудовий захист вашого Motorola Moto G06 від ударів, падінь і подряпин. Особливістю цього чохла є його прозорість, що надає вашому пристрою сучасного та стильного вигляду. Чохол ідеально підходить для Motorola Moto G06, забезпечуючи вільний доступ до всіх кнопок і портів. З його мінімалістичним і елегантним дизайном, цей чохол не тільки захищає ваш телефон, але і робить його ще більш стильним.
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Motorola |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Особливості | Протиударний, Пилозахищений, Захист камери |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Прозорий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Модель телефону | Motorola G06 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 149 ₴


















