Матовий чохол з магнітом на iPhone 15 Pro (Чорний)
- Готово до відправки
619 ₴

Матовий чохол з MagSafe - це стильний і надійний захист для вашого iPhone 15 Pro. Поєднання міцного термопластику (TPU) і полікарбонату (PC) забезпечує стійкість до ударів і подряпин. Особливість цього чохла - металеві кнопки, які додають не лише функціональності, а й елегантності. Завдяки вбудованій технології MagSafe ви можете легко прикріпити аксесуари, як-от бездротові зарядні пристрої або гаманці. Виберіть свій улюблений колір і захистіть свій iPhone 15 Pro з упевненістю!
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Apple |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Особливості | Протиударний, Пилозахищений, MagSafe, Магнітний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Сумісність з бездротовою зарядкою | Так |
| Модель телефону | Apple iPhone 15 Pro |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | iPhone 15 Pro |
- Ціна: 619 ₴





















