Чохол на Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s (Фисташковый)
- Готово до відправки
159 ₴

«Чохол TPU для Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s» - це елегантний і функціональний аксесуар, який забезпечує надійний захист вашого смартфона. Виготовлений з міцного і гнучкого термопластичного поліуретану (TPU), цей чохол забезпечує відмінний захист від ударів, подряпин і пилу. Фісташковий колір надає чохлу строгого і ділового вигляду, підкреслюючи ваш стиль і смак. Цей чохол не тільки захистить Ваш Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro / Note 7s, а й додасть йому елегантності та індивідуальності. Пориньте у світ комфорту та стилю з чохлом TPU!
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Getman |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Особливості | Протиударний, Пилозахищений, Покриття soft touch, Захист камери |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Оздоблення та прикраси | Мікрофібра з внутрішньої сторони |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Фісташковий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 7 Pro, Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 7s |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 159 ₴


















