Чохол книжка на Samsung Galaxy A05s (Рожеве-золото)
- Готово до відправки
259 ₴

Чохол книжка на Samsung Galaxy A05s - це поєднання елегантності та функціональності. Високоякісний PU матеріал забезпечує преміальний вигляд і надійний захист від подряпин і пошкоджень. Зручний дизайн книжки дає змогу легко користуватися всіма функціями телефона, зберігаючи його в ідеальному стані. Ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль і практичність.
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Samsung |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Кишеня для пластикових карт і купюр, Протиударний, Магнітний, Пилозахищений, Функція підставки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Штучна шкіра+силікон |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Рожеве золото |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A05s |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 172 мм |
| Глибина | 18 мм |
- Ціна: 259 ₴





















