Протиударний чохол на Xiaomi 11T / 11T Pro (Зелений)
- Готово до відправки
299 ₴
+380 (98) 868-60-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це не просто чохол, це надійна броня для вашого Xiaomi 11T / 11T Pro. З його унікальним дизайном, що включає кільце, ви отримаєте надійний захист від ударів, подряпин і пилу. Не бійтеся пошкоджень - обирайте протиударний чохол!
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості


Ми дуже контактні, ідемо назустріч покупцеві


Досвідчені менеджери - клієнт отримає теплі емоції від покупки


Кожен чохол ми перевіряємо на міцність та відповідність розмірів


Широкий вибір різноманітних чохлів, які постійно поповнюються
03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?
1


Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами
2


Задайте питання менеджеру та погодьте з ним деталі, за необхідністю
3


Оплата можлива готівкою при отриманні та онлайн-оплатою
4


Доставляємо перевізниками по всій Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Особливості | Протиударний, Кільце-тримач обертове, Пилозахищений, Посилені борти чохла, Функція підставки |
| Візерунки і принти | Інше |
| Моделі телефону | Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 14 мм |
- Ціна: 299 ₴





















