Чохол на Oppo A57s / A77s (Чорний)
- Готово до відправки
139 ₴

Чохол TPU Black для Oppo A57s / A77s - це ідеальне поєднання стилю та захисту. Цей чохол виконаний з міцного матеріалу TPU, який забезпечує надійний захист від ударів, подряпин і пилу. Його чорний матовий дизайн надає смартфону елегантного вигляду, а також забезпечує хороше захоплення в руці. Чохол легко одягається і знімається, не обмежуючи доступ до портів і кнопок. Якщо ви шукаєте надійний і стильний аксесуар для свого Oppo A57s або A77s, то цей чохол - відмінний вибір!
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | OPPO |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Особливості | Протиударний, Пилозахищений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | OPPO A57s, Oppo A77s |
| Моделі телефону | Oppo A57s, Oppo A77s |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 164 мм |
| Глибина | 11 мм |
- Ціна: 139 ₴


















