Чохол книжка на Xiaomi Redmi Note 12 4G (Рожеве-золото)
- Готово до відправки
259 ₴

Чохол книжка - це розкішний і зручний аксесуар для вашого Xiaomi Redmi Note 12 4G. Він зроблений з високоякісної штучної шкіри, яка володіє чудовою текстурою і довговічністю. Чохол має книжкову форму, яка надійно захищає смартфон з обох боків від подряпин, ударів і бруду. Усередині чохла є кишеньки для кредитних карток і готівки, а також магнітна застібка, яка забезпечує безпеку і зручність. Чохол також має функцію підставки, яка дає змогу встановити смартфон під оптимальним кутом для перегляду відео або відеодзвінків. Чохол книжка - це стильний і функціональний спосіб підкреслити індивідуальність вашого Xiaomi Redmi Note 12 4G.
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Захист камери, Функція підставки, Кишеня для пластикових карт і купюр, Протиударний, Магнітний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Моделі телефону | Xiaomi Redmi Note 12 4G |
| Матеріал | Штучна шкіра+силікон |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Рожеве золото |
| Особливість кольору | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 169 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 12 4G |
- Ціна: 259 ₴




















