Чохол книжка на Xiaomi Redmi 12C (Рожеве золото)
- Готово до відправки
259 ₴

Чохол книжка - це елегантний і практичний аксесуар для вашого Xiaomi Redmi 12C. Він виготовлений зі штучної шкіри високої якості, яка приємна на дотик і надійно захищає смартфон від пошкоджень. Чохол має зручний магнітний замок, який не дає чохлу розкритися в непотрібний момент. Усередині чохла є відділення для кредитних карт і готівки, а також підставка для зручного перегляду відео. Чохол книжка підкреслює ваш стиль та індивідуальність.
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості








03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?









| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Epik |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Кишеня для пластикових карт і купюр, Магнітний, Пилозахищений, Функція підставки, Захист камери |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Штучна шкіра+силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Рожеве золото |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 12C |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 15 мм |
- Ціна: 259 ₴



















