Блочок для швидкої зарядки зі шнуром Micro USB Hoco C72Q Glorious QC3.0 18W
- Немає в наявності
269 ₴
+380 (98) 868-60-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Hoco C72Q Glorious QC3.0 18W з 1 портом USB-A та кабелем USB to MicroUSB - це ваш вірний помічник у світі зарядки. Компактний і потужний, він забезпечує надійну та швидку зарядку ваших пристроїв. Ідеальний вибір для тих, хто цінує зручність і надійність.
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортименти, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 900 найменувань чохлів. Ви обов'язково знайдете той підходящий, під вашу модель.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
02Відмінні
якості


Ми дуже контактні, ідемо назустріч покупцеві


Досвідчені менеджери - клієнт отримає теплі емоції від покупки


Кожен чохол ми перевіряємо на міцність та відповідність розмірів


Широкий вибір різноманітних чохлів, які постійно поповнюються
03Широкий
асортимент
03Як ми
працюємо?
1


Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними телефонами
2


Задайте питання менеджеру та погодьте з ним деталі, за необхідністю
3


Оплата можлива готівкою при отриманні та онлайн-оплатою
4


Доставляємо перевізниками по всій Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Довжина кабелю | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 269 ₴






















